Hakkımızda

İzmir ve tüm Ege Bölgesi için kaliteli ve güvenilir çelik kapı üretimi gerçekleştiren Karbağ Çelik Kapı, 2006 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir. Her tür kapı üretimi yapmak amacıyla yeni teknolojilere sahip makinelerle çalışmalar yapan firmamız, seri ve hatasız imalat prensipleriyle müşterilere ürünlerini ulaştırır. İzmir bölgesinde gerçekleştirdiği çalışmalarla kısa zamanda adından söz ettirmiş olan firmamız, müşterilerine üretimden montaja en kaliteli çözüme ulaşmak konusunda yardımcı olmaktadır. Tecrübesi her geçen gün artmakta olan Karbağ Çelik Kapı, tasarım ve nitelik yönünden en üst seviyede ürünler ile müşterilerine hizmet vermektedir. Gerçekleştirdiği çelik kapı ve farklı tür kapı üretimini yurt içi ve yurt dışı pazarına sunmaktadır.

Karbağ Çelik Kapı olarak sektörde 16 yılı aşan bir tecrübeye sahibiz ve ürettiğimiz kaliteli ürünlerle müşteri odaklı hizmet anlayışına sahibiz. Yenilikçi ve güvenilir yapımızla en çağdaş modelleri müşterilerimize ulaştırıyoruz. Çelik kapı üretim aşamasında kullanılacak olan yapılarda belirlenen standartlara uygun hareket edilmektedir. Çelik kapı için belirlenen saç kalınlığından destekleyici lama demirlerine, çelik kapı kasasından kilit sistemine kadar kaliteli malzeme kullanılarak üretim yapılır ve doğru biçimde yerinde montajı firmamız tarafından yapılır. Karbağ Çelik Kapı modelleri hem daha iyi görünüme sahip yapılara, hem de daha güvende olacağınız yaşam alanlarına ulaşmanızda en önemli yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Daha güvende olacağınız şık çelik kapı ihtiyacınızı karşılamak için doğru çözüm adresi, Karbağ Çelik Kapı olmaktadır.

Misyonumuz

Karbağ Çelik Kapı olarak misyonumuz;

  • Yapı sektörünün gelişmekte olan ihtiyaçlarına yönelik beklentilerine karşılamak,
  • Müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmak,
  • Güvenilir çalışmalarımızla sektörde istikrar elde ederek kalıcı olmak,
  • Doğru pazarlama ve satış hizmetleriyle müşterilerine doğru ürünlerle , özel tasarımlı çelik kapı modelleri sağlamak,
  • Sektör için en iyi hizmet sağlayan firma olmak,
  • Deneyimli personeli ile seviyeli ,ülke milli değerlerine bağlı, dürüstlüğü ve hizmet anlayışını benimsemiş kurum olarak çalışmalar gerçekleştirmektir.

Yenilikçilik

2006 yılından bu yana doğru ve güvenilir hizmetiyle ürünleri müşterilerine ulaştırmakta olan firmamız Karbağ Çelik Kapı; çelik kapı sektörünün yönlendiricisi ve profesyonel öncüsü olmayı başarmıştır. Son teknoloji makineler ile kaliteli çelik kapı üretimi gerçekleştirmekte olan firmamız, sağlam ve çağdaş tasarıma sahip olan modellerle müşterilerine çözüm sunmaktadır. Bu yapısıyla gelecekte de deneyimini yansıtarak ve teknolojik gelişmelere bağlı kalarak sektörün belirleyici öncü firması olmayı sürdürmeyi amaçlamaktadır. Tüm personelimizle teknolojiye bağlı gelişmeleri yakından takip ediyor ve üretimden montaja kadar bu değişimleri çalışmalarımızda uyguluyoruz.

Sürdürülebilirlik

İzmir Buca merkezli çalışmakta olan Karbağ Çelik Kapı, toplumsal ve sosyal sorumluluğunu bilerek çalışmalarını sürdürmektedir. Çelik kapı modellerinin imalatından montaj aşamasına kadar çevreye karşı duyarlı hareket eder. Tüm çalışmalarını gerçekleştirirken yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını ve sıfır atık proje yönetimlerini kullanmaktayız. Aynı zamanda toplumsal değerler olarak bilim, sanat ve kültürü de önemseyerek gerekli kurum ve kuruluşlara sağladığımız destek ile öncelikle şehrimize dolayısıyla ülkemize katkı sağlıyoruz.